CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Krtek zahradníkem V  (Trišul — Himálaj — Adršpach)

opis: Z komína Staré cesty po zarostlé lávce traverz doprava a položenou stěnou ke kruhu. Stěnou přímo na vrchol.
data pierwszego wejścia: 3.8.1987
autor: Jana Kollertová a Milan Rousek
charakter:


wieża: Trišul, obwód: Himálaj, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

18.9.2011 13:54:44 Iwoš Normalka.
Popis je trochu zavádějící. Zřejmě je myšlená zarostlá rampa hned u nástupu,protože z komína se dá traverzovat po zarostlé římse přímo ke kruhu. Od kruhu to přímo moc nejde, respektive jde do římsy a pak buď doprava na hranu(zřejmě originál), anebo doleva pod slaňák a přímo k němu, ale to asi nebude pětka.
4.7.2016 9:56:09 Šáfa Normalka.
V traverzu uzel a chyty, na jeho konci hodiny a dál se už ztrácím. Ještě jde probojovat se vřesovým roštím ke kruhu, ale dál??? Přímo stěnou podél pravé hrany nejištěně? Nebo stejně tak nejištěně uprostřed kolmým žlabem? Atd., atd. Jen opakuju, co napsal Iwoš, já vím. Vlevo v římse pod slaňákem dobré hodiny.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Komín III  (30.9.1962) Trišul Himálaj (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Krtek zahradníkem V  (3.8.1987) Trišul Himálaj (Adršpach) 2 komentarze (4.7.2016)
Normalka. Stará cesta III  (8.7.1961) Trišul Himálaj (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA

OKOLICA

Broad peak — Čhomolungma — Dhaulágiri — Gašerbrum — Lhotce — Nupce — Šarpa — Šiša Pangma

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.