CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Karnevalová VIIc  (Škraboška — Jezerka — Adršpach)

opis: Od SZ komínem, výše spárou na konec a vlevo spárou ke kruhu. Vpravo stěnou na římsu, po ní traverz doleva a spárou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 17.6.1973
autor: Stanislav Lukavský, M. Nosek
charakter: ściana | ręczna rysa


wieża: Škraboška, obwód: Jezerka, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

26.2.2010 20:31:08 Hans Fajne.
Uživatel cestu pouze hodnotil, nekomentoval.
1.9.2014 20:17:56 myš Normalka.
Cesta dole hodně solí, není lehká ani přejištěná. Na konci pravé spáry před traverzem hodiny, ale je dost těžký se k nim dostat. Od kruhu už to nesolí tolik, ale čistý to není. Konec položenou širočinou fakt pro fajnšmekry. Je spousta hezčích cest a hvězda opravdu není na místě.
5.8.2019 12:04:54 Pavlína Fajne.
Přechozí komentář je vcelku výstižný: dole osolené, nahoře špinavé, mezitím vlhké, přituhne ve zužující se spáře pod hodinami a pak v rajbasu nad kruhem. Ale když pomineme drobné vady na kráse, dalo by se na to koukat i jinak: různorodá cesta střídající snad všechny styly, dobře dojistitelná, našemu družstvu se moc líbila. Kromě dobrého pocitu čeká na vršku ještě odměna v podobě originál knížky a počítaných přelezů.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Candrbál VIIIa  (13.8.1997) Škraboška Jezerka (Adršpach) 0 komentarze ()
Fajne. Karnevalová VIIc  (17.6.1973) Škraboška Jezerka (Adršpach) 3 komentarze (5.8.2019)
Normalka. Karnevalová – Varianta VIIc  (22.5.1997) Škraboška Jezerka (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA

OKOLICA

Bečka — Bubáček — César — Hejkal — Jakobín — Kačaba — Kleopatra — Maska — Medea — Myšák — Past — Prométheus — Půlnoční — Quasimodo — Trojče

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.