CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Indiánská VIIa  (Old Shaterhand — Vstupní obvod — Adršpach)

opis: Nástup je pod pravou částí údolní stěny. Spárou šikmo doleva do soutěsky, spárou a stěnou ke kruhu. Stěnou doprava a žlabem na vrchol.
data pierwszego wejścia: 27.7.1967
autor: Ladislav Návesník a Jan Farkaš
charakter: ściana | ręczna rysa


wieża: Old Shaterhand, obwód: Vstupní obvod, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

19.8.2011 8:52:18 Jony Normalka.
Hitovka posledních 44 let. Ve starém (šedivém) průvodci je to dokonce za VI (jako nahoře v knížce). Vesměs nehostinné podmínky významně ovlivňují obtíže.
3.1.2018 23:17:51 michal Fajne.
Na fotce je až druhá část cesty (ta ze soutězky). Obě spáry vesměs zelený, ale lezitelný. Na balkóně dobrá smyce. Zajímavý je odlez od Q a nález do žlábku (tam už je to ale zase čistý). * je za zajímavý lezení.

ZDJĘCIA

Indiánská 3.1.2018 | 1304x
michal

DROGI

Fajne. Indiánská VIIa  (27.7.1967) Old Shaterhand Vstupní obvod (Adršpach) 2 komentarze (3.1.2018)zdjęcia - 1x
Normalka. Před lety z východu IXa  (21.8.1988) Old Shaterhand Vstupní obvod (Adršpach) 1 komentarz (28.6.2013)zdjęcia - 3x

MAPA

OKOLICA

Bonbonek — Kozák dubový — Nudistka — Pazourek — Ptákojeb lesní — Rybana — Sam Hawkins — Stoprocentní věž — Varle — Vinnetou

ZDJĘCIA

Před lety z východu 20.3.2014 | 2574x
Jony

Před lety z východu 8.2.2017 | 2115x
Jony

Před lety z východu 11.2.2014 | 2279x
Pavlína

piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.