CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Erotický sen IXb  (Pilíř — Milenecká hora — Adršpach)

opis: Spárou cesty Něžnost sedm metrů, vlevo traverz k 1. a 2. kruhu. Stěnou ke 3. kruhu. Stěnou šikmo vlevo na balkon cesty Od branky a vpravo stěnou ke 4. a 5. kruhu. Vlevo spárou k 6. kruhu. Stěnou (7. kruh) na polici ke 4. kruhu cesty Něžnost a tou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 13.10.1990
autor: Petr Balcar a Matěj Pohorský a Petr Mocek
charakter: rajbas


wieża: Pilíř, obwód: Milenecká hora, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

27.6.2012 11:18:17 Jony Fajne.
Excelentní rajbas, taky špinavej, v jednom mistě útočí na šediny, taky pořád težkej a na konci to všechno vrcholí, když se zadaří.
27.6.2012 13:15:17 Staník Fajne.
Zajímavá linie i lezení ale asi opomíjené. No kde najdete v Ádru stěnovku s 8 kruhy že? První klíč je cvaknou 2. Q (čím blíž, tím těžší) a třešnička na dortu je oblez posledního Q. přímo doprava. Jistič už neměl trpělivost tak jsem utřel osmého. Třeba tam ještě někdy dolezu :-)

ZDJĘCIA

Erotický sen 27.6.2012 | 3159x
Jony

DROGI

Fajne. Erotický sen IXb  (13.10.1990) Pilíř Milenecká hora (Adršpach) 2 komentarze (27.6.2012)zdjęcia - 1x
Bardzo fajne. Něžnost IXb (IXb)  (6.9.1979) Pilíř Milenecká hora (Adršpach) 1 komentarz (2.9.2011)

MAPA

OKOLICA

Caparti — Culík — Křen — Milenci — Rodinná hrobka — Uhlířská — Blíženci — Boxer — Jóžin z bažin — Popraviště — Rekrut

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.