CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Divoký nohy - Divoký nohy rovné VIIIb  (Salamandra — Vstupní rokle — Teplice)

opis: JZ stěnou (2 kruhy) k 1. kruhu cesty Divoký nohy a tou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 12.5.2008
autor: Pavel Hrubý, J. Hrubý
charakter: ściana


wieża: Salamandra, obwód: Vstupní rokle, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

11.5.2016 8:39:36 Jony Fajne.
V knížce je a/b, pocitová teplota byla spíš b/c.
30.9.2016 12:07:16 Hlaďas Bardzo fajne.
První polovina cesty silová za dvouprstovky a vršek technickej rajbas. Akorát k prvnímu 1.Q to je nepříjemný a blbej dopad-rozhodně hodně dlouhá šáhlovací preska zde najde uplatnění. Jinak obtíže bych řekl určitě VIIIc už jen v porovnání s okolními cestami podobných obtížností. Bomba cesta.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Divoký nohy VIIIa  (28.6.1997) Salamandra Vstupní rokle (Teplice) 0 komentarze ()
Fajne. Divoký nohy - Divoký nohy rovné VIIIb  (12.5.2008) Salamandra Vstupní rokle (Teplice) 2 komentarze (30.9.2016)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.