CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Diamantová VIIa  (Maharaní — Himálaj — Adršpach)

opis: Od JZ údolním komínem (třetí komín vpravo od západní hrany Maharadži) a výše žlábkem na pilíř. Přepadem k 1. kruhu a stěnou (2. kruh) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 14.8.1999
autor: Miroslav Josefi a Jan Adamec
charakter:


wieża: Maharaní, obwód: Himálaj, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

5.7.2020 22:28:20 Iwoš Fajne.
Trochu problém to najít. Po klasickém ádrovském komínu odměna v podobě odjištěného rajbásku. Po pěti letech od posledního přelezu trochu špinavé, ale s kartáčem bez problémů.

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Diamantová VIIa  (14.8.1999) Maharaní Himálaj (Adršpach) 1 komentarz (5.7.2020)
Normalka. Stará cesta III  (29.7.1999) Maharaní Himálaj (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA

OKOLICA

Kangčhendžanga — Maharadža — Palácový pes — Žebrácký velmož

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.