CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Boží vánek VIIc (VIIc)  (Titan — Jezerka — Adršpach)

opis: Z náhorní strany (od JV) stěnou na římsu, vpravo (stavěním), sokolíkem a stěnou ke kruhu. Stěnou na římsu, po ní traverz doleva, stěnou a sokolíkem na vrchol.
data pierwszego wejścia: 29.9.1975
autor: Stanislav Lukavský, J. Polák
charakter: ściana


wieża: Titan, obwód: Jezerka, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

15.7.2009 18:32:50 Jony Normalka.
Hvězdičkový mi to moc nepřišlo, možná to je jen tahák na lidi. Stavění se dá posychrovat dobře, čistý oblez defakto taky, jen je dobrý mít suchý podmínky, v převise je to mazlavý a nad převisem v sokolíku může být třeba trochu zahradnické práce. Dají se tam vyhrabat dvě tutový hnízda na smyčky. To těžší je asi spíš nad kruhem, po cestě k vrcholu jde utrousit pár uzlíků.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Boží vánek VIIc (VIIc)  (29.9.1975) Titan Jezerka (Adršpach) 1 komentarz (15.7.2009)
Normalka. Nábližka IXa  (7.7.1989) Titan Jezerka (Adršpach) 0 komentarze ()
Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze. Poslední hodinka (Poslední hrdina) VIIIb  (15.5.1997) Titan Jezerka (Adršpach) 1 komentarz (15.7.2009)
Normalka. Údolní VIIb  (1.5.1967) Titan Jezerka (Adršpach) 1 komentarz (30.5.2009)zdjęcia - 1x
 Ukradený projekt VIIIa  (0.0.0000) Titan Jezerka (Adršpach) 0 komentarze ()
Fajne. Zaprášená VIIc  (27.5.1962) Titan Jezerka (Adršpach) 6 komentarze (9.7.2018)zdjęcia - 1x

MAPA

OKOLICA

Čučka — Drobeček — Fundament — Kladrubská — Kyklop — Pavoučí — Pegas — Rak — Sedlová — Skleněná koule — Šavle — Šavlička — Škorpion — Turek

ZDJĘCIA

Údolní 11.6.2009 | 1485x
Tatuš

Zaprášená 18.7.2009 | 2008x
Alešák


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.