CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Bardzo fajne. Andělská tvář VIIIc  (Kráska — Vstupní rokle — Teplice)

opis: Od JV spárkou k 1. kruhu a traverz stěnou doleva na hranu ke 2. kruhu. Stěnou podél hrany (3 kruhy) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 15.6.2002
autor: Karel Šimek, V. Horák
charakter: ściana | rajbas


wieża: Kráska, obwód: Vstupní rokle, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

18.6.2012 17:50:13 Alešák Bardzo fajne.
Spárka bývá zavlhlá, ale spolkne nějaké smyce. Od 1.Q až víceméně na vršek následuje spousta úžasných VIIIc metrů. Nejprve traverz v rajbase a pak oblá lehce položená hrana, která se pořád nakolmuje a nakolmuje a když už to skoro nejde ustát, tak se objeví první chyty. Charakterem mi to silně připomínalo Ádr (např. Myrta-Svatba jako řemen). V RP to za IXa bude. A kroužky na hraně by se líbily Dr. Rathovi, jsou takový pěkný, takový žlutý kulaťoučký.
18.6.2012 17:59:11 štika Fajne.
Nevím jestli myslíme stejnou cestu ,ale jestli je to hrana nad bývalou horolezeckou boudou ,podle popisu jo ,tak jsme si to pěně užili ,ale dobili!!Pěknej zážitek.

ZDJĘCIA

DROGI

Bardzo fajne. Andělská tvář VIIIc  (15.6.2002) Kráska Vstupní rokle (Teplice) 2 komentarze (18.6.2012)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.