CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Jakub Šefc (Šveca)

Lezu rád a co nejvíc :-) Ostaš je moje kolébka lezectví a jelikoš jsem ještě pod peřinkou lezu jen na Osaši. Už se to rozrůstá... Broumovky, Křižák...Ádr :)

kuba.sefc@seznam.cz

liczba komentarze : 6,   liczba zdjęć : 0,   liczba artykuły : 0
Adršpašský hnusák (body) : 0


NOWE KOMENTARZE

Fajne. Polická VIIa  () Cikánka Horní labyrint (Ostaš) 7 komentarze (13.8.2020)zdjęcia - 2x
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Etelin žlábek VIIa  () Pevnost Křížový hřeben (Křížový vrch) 9 komentarze (14.8.2018)zdjęcia - 1x
Fajne. Domů VIIa  () E.T. mimozemšťan Dolní labyrint (Ostaš) 2 komentarze (26.5.2011)zdjęcia - 1x
Fajne. Tasemnice VI  () Trůn Dolní labyrint (Ostaš) 1 komentarz (26.5.2011)
Fajne. Spirálová VI  () Výří brána Horní labyrint (Ostaš) 7 komentarze (24.11.2016)zdjęcia - 2x
Fajne. Křandova VI  () Herodes Dolní labyrint (Ostaš) 7 komentarze (3.8.2017)zdjęcia - 1x


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.