CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Jakub Šefc (Šveca)

Lezu rád a co nejvíc :-) Ostaš je moje kolébka lezectví a jelikoš jsem ještě pod peřinkou lezu jen na Osaši. Už se to rozrůstá... Broumovky, Křižák...Ádr :)

kuba.sefc@seznam.cz

počet komentářů : 6,   počet fotek : 0,   počet článků : 0
Adršpašský hnusák (body) : 0


POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pěkné. Polická VIIa  () Cikánka Horní labyrint (Ostaš) 7 komentářů (13.8.2020)u cesty jsou vloženy fotky - 2x
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Etelin žlábek VIIa  () Pevnost Křížový hřeben (Křížový vrch) 9 komentářů (14.8.2018)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Pěkné. Domů VIIa  () E.T. mimozemšťan Dolní labyrint (Ostaš) 2 komentáře (26.5.2011)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Pěkné. Tasemnice VI  () Trůn Dolní labyrint (Ostaš) 1 komentář (26.5.2011)
Pěkné. Spirálová VI  () Výří brána Horní labyrint (Ostaš) 7 komentářů (24.11.2016)u cesty jsou vloženy fotky - 2x
Pěkné. Křandova VI  () Herodes Dolní labyrint (Ostaš) 7 komentářů (3.8.2017)u cesty jsou vloženy fotky - 1x


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.