CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Miloš (miloshell)

stále začátečník

hellinger@mstu.cz

počet komentářů : 5,   počet fotek : 0,   počet článků : 0


POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Echt gold. Osvobozená domácnost VIIa  () Rokoko Křížový hřeben (Křížový vrch) 6 komentářů (12.6.2018)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Pěkné. Přes plotnu VIIa (VIIb)  () Rokoko Křížový hřeben (Křížový vrch) 5 komentářů (7.5.2018)
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Pod slaněním VI  () Beranovy věže Křížový hřeben (Křížový vrch) 3 komentáře (7.5.2018)
Pěkné. Sokol stěhovací VIIa  () Beranovy věže Křížový hřeben (Křížový vrch) 3 komentáře (7.5.2018)
Pěkné. Náhodná sešlost V  () Zoubek Skály - Supí skály (Teplice) 7 komentářů (26.7.2018)u cesty jsou vloženy fotky - 2x


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.