CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Echt gold. Piánovka VIIb  (Afrodité — Jezerka — Adršpach)

popis: Od SV rozporem nebo stěnou k 1. kruhu. Stěnou podél trhliny ke 2. kruhu (stavěním ze sedačky) a stěnou (3. kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu: 10.9.1966
autor: Vladislav Arnošt a Aleš Havlíček
charakter: stěna


věž: Afrodité, obvod: Jezerka, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

23.6.2009 12:21:23 Alešák Echt gold.
Krásná stěnka - železité kyzy, rozpor ani stavění nejsou zapotřebí.
11.9.2013 12:31:52 Šáfa Echt gold.
Čím výš, tím hezčí. Stavění skutečně zbytečné. S sebou tři presa + event. dlouhá šitá smyce pod 3.Q. Více netřeba.
24.8.2015 10:07:15 Hlaďas Echt gold.
Nádherná kyzová stěna, akorát to chce citlivě na kyzy a bejt opatrnej, pád do komína by nebyl košér. Jinak nahoře je origo vrcholovka s hodně zvučnými jmény. Krásné a bezpečné.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Echt gold. Piánovka VIIb  (10.9.1966) Afrodité Jezerka (Adršpach) 3 komentáře (24.8.2015)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Hajduk — Hastrman — Zbojník — Adam a Eva — Čtyři panny — Doskočiště — Nuncius — Padesátá první hvězdička — Pryskyřník — Štěně — Vikýřník — Vintentou

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.