CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Fajnerys VIIIb  (Eurydika — Jezerka — Adršpach)

popis: Středem SV kyzové stěny k sokolíku a jím pod převis k 1. kruhu. Traverz pod převisem vpravo a soustavou spár nad převis. Traverz vlevo ke 2. kruhu. Spárkou na polici ke 3. kruhu. Vpravo do komína, jím k 1. kruhu Spirálové cesty a vpravo stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 24.8.1990
autor: Ivo Rousek, J. Rousek, M. Rousek
charakter:


věž: Eurydika, obvod: Jezerka, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Fajnerys VIIIb  (24.8.1990) Eurydika Jezerka (Adršpach) 0 komentářů ()
Pěkné. Přes nos VIIIb (IXa)  (29.8.1990) Eurydika Jezerka (Adršpach) 1 komentář (20.8.2009)
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Spirálová VIIa  (15.8.1965) Eurydika Jezerka (Adršpach) 3 komentáře (4.8.2014)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Bendžo — Hádes — Hermes — Kerberos — Medvědí stěna — Midas — Orfeus — Pygmalion

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.