CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Ondřej Renc (Rencoš)

Lezení je pro mě hlavně dobrodružství. Dobrodružství odehrávající se v krásné přírodě a ve společnosti těch, které mám rád. Největší radost mám z těch výstupů, kdy přijdu pod neznámou skalku, okouknu ji ze všech stran, řeknu si "tudy by to asi šlo" a ono to opravdu pustí. No a pokud cestou potkám i nějaký ten kroužek, nezlobím se :-)

ondrejrenc@seznam.cz

liczba komentarze : 2,   liczba zdjęć : 25,   liczba artykuły : 0


NOWE KOMENTARZE

Fajne. V rukavičkách V  () Hlídač Váhy Skály - Bišík (Teplice) 4 komentarze (4.8.2015)zdjęcia - 2x
Normalka. Mnoho povyku pro nic III  () Mravenčí hora Skály - Bišík (Teplice) 3 komentarze (9.11.2015)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.