CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Skalní údržba ve skalách

Hlášení pro skalní údržbu

Narazil jsi ve skalách Adršpachu, Teplic, Křížového vrchu, Ostaše či Broumovských stěn na nějaký nedostatky ve vrcholovém (stěnovém) zařízení?

Každý z nás má možnost s tím něco udělat.

Práce, která byla odvedena během několika let civilní služby pod výborným vedením Vaška Brucknera, bylo hodně! Avšak vzhledem k nepřebernému množství skal v Polické pánvi to osobně považuju za skvělý start v trase, která má zatím cíl v nedohlednu. Civilkáři se snažili hlavně dát do kupy slaňáky na věžích v povolených oblastech. V převažující míře se jim to povedlo. Zprvu se přetloukaly slaňovací kruhy na věžích, které jsou zaznamenány v šedivém průvodci od Karla Šmída, poté se pokračovalo podle nových průvodců z dílny Stanislava Lukavského. Přetloukaly se i kritické stěnové kruhy na podněty z lezecké obce. Dělaly se protierozní zábrany a další potřebné práce ve skalách. Na konci roku 2004 však civilní služba skončila. Od té doby je to na dobrovolnících a dobrovolných správcích. ČHS tuto věc podporuje potřebným materiálem.

Chceš přiložit ruku k dílu? Nejlíp kontaktuj někoho ze správců dané oblasti (obvodu) — někoho z OVK Broumovsko.

Chceš nahlásit nějakou závadu? Upozornit ostatní například na chybějící tužku či plnou knížku, aby další kdo se tam chystá ji vzal s sebou? Vyplň hlášení pro skalní údržbu (je nutné být přihlášen, více na stránce Nejčastější otázky a jejich odpovědi).

Chceš iniciovat nějakou brigádu? Napiš nám nebo využij interní poštu pro registrované uživatele, kterou najdeš na svém účtu.

Hlášení pro skalní údržbu

Archiv hlášení.

Nové hlášení

Je nutné být přihlášen.piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.