CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Ze soutěsky IV  (Caparti — Milenecká hora — Adršpach)

opis: Rozporem o Culíka, spárou a stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 2.7.1964
autor: Jaroslav Krecbach, K. Krecbach
charakter: ściana | komin


wieża: Caparti, obwód: Milenecká hora, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

6.6.2011 10:51:40 cervo Normalka.
Spodok treba vymyslieť,skušal som to prebiť prstovou špárkou no nešlo...na rozpor je to v pohode
25.8.2013 18:59:15 nosicek Fajne.
Na čtyřku si člověk docela zaleze, myslím, že stojí za vylezení. Na vrcholu původní knížka z roku 1964. Z širočinky radši nepadat.
12.6.2018 15:21:16 Martin Fajne.
Tohle se mi moc líbilo...komínem k prstové spárce (plocháč na jednoducho), překrok zpět do komína, rozpor a přepad k širočině. Pár metrů hlemzu a pak už jen vrcholová stěnka.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Cesta robátek VIIc  (3.7.1977) Caparti Milenecká hora (Adršpach) 0 komentarze ()
Fajne. Ze soutěsky IV  (2.7.1964) Caparti Milenecká hora (Adršpach) 3 komentarze (12.6.2018)

MAPA

OKOLICA

Alpská — Amok — Bragliho věž — Culík — Gondola — Jebáček — Křen — Lalubi — Lesáček — Lidový vypravěč — Milenci — Pilíř — Rodinná hrobka — Řeřicha — Trojník — Uhlířská

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.