CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Vomňouťák VIIa  (Brahmapútra — Himálaj — Adršpach)

opis: V údolní stěně doprava ubíhající spárou (společný kruh) a komínem n.v.
data pierwszego wejścia: 3.5.2008
autor: Stanislav Lukavský, T. Kubias
charakter: ręczna rysa | topór


wieża: Brahmapútra, obwód: Himálaj, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

14.9.2015 10:34:03 Šáfa Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.
Krátce viklavá žába, pak pěst, výš ještě širší. Nezajistíš to a ke kruhu stále ještě metr a půl. K tomu je to šikmé a v mizerném písku a spíš za adršpašských VIIb.
6.9.2016 21:41:18 michalsylla@seznam.cz Fajne.
Dovoluji si zlehinka nesouhlasit. Pokud je to doprava běžící šikmá spára s kruhem, tak k němu je to žába a pak pěst, která však není nezbytná a nad kruhem širočina o rozměru někomu na koleno a někomu ne. Ke kruhu nezajistíš, ale vlastně v zásadě bezpečná cesta.

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Duševní průjem VI  (0.0.0000) Brahmapútra Himálaj (Adršpach) 1 komentarz (15.11.2016)
Bardzo fajne. Kamenné vlnky VIIc  (18.7.2008) Brahmapútra Himálaj (Adršpach) 6 komentarze (15.11.2016)zdjęcia - 3x
Normalka. Vomňouťák VIIa  (3.5.2008) Brahmapútra Himálaj (Adršpach) 2 komentarze (6.9.2016)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.