CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Bardzo fajne. Taškařice VIIb  (Enšpígl — Město — Adršpach)

opis: Stínovou cestou tři metry, stěnou doprava za hranu a traverz k 1. a 2. kruhu. Vpravo sokolíkem a spárou do sedla. Stínovou cestou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 30.6.1984
autor: Petr Mocek, V.Homolka
charakter: ściana | szczelina


wieża: Enšpígl, obwód: Město, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

7.8.2011 22:10:21 lezecc Bardzo fajne.
Už cvaknutí prvního kruhu je docela zážitek, jelikož jeho umístění je trošku mimo chápání, následný traverz přes celou stěnu po plytkých lištách a ošlapaných kyzech dokáže zvýšit tepovou frekvenci. Od kruhu úkrokem do trhliny mokré a plné hlíny kde se člověku zrovna dobře nedýchá. Ze sedla už jen pár kroků po lišeji a dobrodružství je u konce. Dvě hvězdy jen za to že není nic jiného co by mohlo případné další nadšence přesvědčit o tom aby se pokusili o 3 přelez.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Komín V  (10.5.1975) Enšpígl Město (Adršpach) 0 komentarze ()
Fajne. Stínová VI  (26.9.1964) Enšpígl Město (Adršpach) 1 komentarz (1.6.2011)zdjęcia - 1x
Bardzo fajne. Taškařice VIIb  (30.6.1984) Enšpígl Město (Adršpach) 1 komentarz (7.8.2011)

MAPA

OKOLICA

Číman — Francouzské věže — Geniální Horác — Kačerovo hnízdo — Kajmánek — Malostranská věž — Mustafa — Novoměstská — Pidimužík — Pomněnka — Svatodušní věž — Tanečnice — Vngng

ZDJĘCIA

Stínová 1.6.2011 | 1810x
michal


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.