CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Stará šavle VIIIa  (Jelčina — Království — Adršpach)

opis: Z Královské třídy rozporem u jižní hrany k dírám. Přepadem, traverz vpravo stěnou v dírách (1. kruh) na tupou hranu a tou ke 2. kruhu. Stěnou (3. kruh) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 14.4.1991
autor: Stanislav Lukavský, J. Stach
charakter: rajbas


wieża: Jelčina, obwód: Království, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

11.6.2009 6:01:10 Jony Fajne.
Když se člověk odhodlá se z rozporu nenávratně odlepit do stěny, nebude litovat. Jen ty kecky je potřeba si raději čistit.
11.6.2009 22:00:49 lezecc Fajne.
Hezká cesta bohužel trošku zapomenutá a schovaná. Překrok z komínu je s trochou strachu ale zbytek cesty to pak vynahradí.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Léta Páně 69 VI  (21.9.1969) Jelčina Království (Adršpach) 0 komentarze ()
Fajne. Od Skalní pevnosti III  (21.9.1969) Jelčina Království (Adršpach) 1 komentarz (26.6.2017)
Fajne. Stará šavle VIIIa  (14.4.1991) Jelčina Království (Adršpach) 2 komentarze (11.6.2009)
Normalka. Vzpomínková VI  (16.7.1968) Jelčina Království (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA

OKOLICA

Špačkárna — Bludička — Faust — Herecká — Hradisko — Hraniční — Malý sokol — Markéta — Skalní pevnost — Titanic — Zlosyn

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.