CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Stará cesta V  (Blecha — Himálaj — Adršpach)

opis: Mezi Blechou a Hidden Peakem koutovou spárou do mezivěží a vpravo spárou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 3.10.1965
autor: Jan Farkaš
charakter:


wieża: Blecha, obwód: Himálaj, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

9.8.2016 12:28:37 aleš69 Fajne.
Je to snad nekratší cesta, která se leze na dvě délky. Trochu namáhavý, ale nezáludný nástup je vystřídán hezkým a příjemným dolezem na vrchol. Je tam kout, ruční spára i širočinka. Vhodné pro začínající spáraře.

ZDJĘCIA

DROGI

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Spárka VIIb  (4.8.1977) Blecha Himálaj (Adršpach) 2 komentarze (9.8.2016)
Fajne. Stará cesta V  (3.10.1965) Blecha Himálaj (Adršpach) 1 komentarz (9.8.2016)

MAPA

OKOLICA

Čho Oju — Dudh kosí — Harry peak — Hidden peak — Manaslu — Mustagh Tower — Rododendron — Sinjolču — Svišť — Věž Herberta Tichého

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.