CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Stará cesta IV  (Skopec — Rokle nad Spáleným mlýnem — Adršpach)

opis: Od JV komínem na velkou plošinu k borovicím a přechodem přes vnitřní komín doprava na balkon. Vlevo stěnou (umělé stupy) nebo vpravo úzkým komínem na vrchol.
data pierwszego wejścia: 7.7.1946
autor: František Kutta, R. Hanči
charakter: ściana | komin


wieża: Skopec, obwód: Rokle nad Spáleným mlýnem, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

9.8.2010 12:26:30 sejk Normalka.
Nejjednoduší cesta na krásný vrchol. Komíny jsou užší, ale žádná velká dřina to není. Pokud zvolíte druhou možnost dolezu, ještě vás čekají 2 kroky z předvrcholu na vrchol, které jistí tutové hodiny.
31.8.2016 16:13:11 Kuzma Fajne.
My volili 2. možnost. Z předvrcholu stěnou to jistě za IV není. Proto jsme prolezli komínem na druhou stranu věže, zatraverzovali do vedlejšího komínu a jím n.v. Mě i ostatním se cesta úzkými, čistými komíny líbila. Doporučil bych i pro začínající, bo není kde vypadnout.
1.9.2019 18:24:39 miloshell95@gmail.com Fajne.
Lezli jsme to variantou vlevo, po stupních. Rozhodně to byly kroky těžší nez IV. Ale hvězdu dám, i když se to špatně zajišťuje. Kdo se citi dobre v rajbasech, jen do toho ;-)

ZDJĘCIA

Stará cesta 31.8.2016 | 1626x
Kuzma

DROGI

Bardzo fajne. Andělská stěna VIIb (VIIc)  (29.8.1965) Skopec Rokle nad Spáleným mlýnem (Adršpach) 2 komentarze (3.7.2018)
Normalka. Čertovina VIIIa  (21.5.1978) Skopec Rokle nad Spáleným mlýnem (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Jojoáda VIIc  (1.7.1968) Skopec Rokle nad Spáleným mlýnem (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Skopičina VIIa  (11.7.1973) Skopec Rokle nad Spáleným mlýnem (Adršpach) 0 komentarze ()
Fajne. Stará cesta IV  (7.7.1946) Skopec Rokle nad Spáleným mlýnem (Adršpach) 3 komentarze (1.9.2019)zdjęcia - 1x

MAPA

OKOLICA

Hrošík — Mravenečník — Ovce — Panic — Pivní skaut — Poustevník — Pralinka — Sírová věž — Večernice — Věž Otty Černého

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.