CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Spektrum VIIIb  (Arnika — Jezerka — Adršpach)

opis: V údolní (JZ) stěně sokolíkem šikmo doprava a stěnou k 1.kruhu. Traverz stěnou vlevo ke spáře a tou ke 2. kruhu. Stěnou přes širokou polici do spárky a tou do vhloubení ke 3.kruhu. Traverz stěnou doleva a podél hrany stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 27.9.1989
autor: Vladislav Arnošt, A.Umlauf
charakter: ściana


wieża: Arnika, obwód: Jezerka, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

3.7.2009 11:25:01 Hans Fajne.
Pěkná stěnová cesta. Jednou tam Prťka hodil solidní tlamu, když nahoře urval nějaký velký květák, takže bacha co kdo bere :). Obtížnost sedí.
16.9.2011 11:18:45 Staník Normalka.
Cestu jsme kdysi zkoušeli. K 1. Q to šlo, ale pak "vyschl" morál na traverzu. Nebylo nám jasné v jaké výšce traverzovat - pod kruhem nebo nadlézt a pak? Neuspěli jsme tak ani tak. Z těch co cestu lezli si nikdo nepamatoval jak přesně. Poradí někdo? Dík.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Náhorní II  (0.0.0000) Arnika Jezerka (Adršpach) 1 komentarz (11.7.2016)
Fajne. Spektrum VIIIb  (27.9.1989) Arnika Jezerka (Adršpach) 2 komentarze (16.9.2011)

MAPA

OKOLICA

Čekanka — Čučka — Héraklés — Hladová — Květák — Lájoš — Mařena — Prha chlumní — Pyramida — Ramses

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.