CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Severrní - varianta VI  (Komtesa — Království — Adršpach)

opis: Z komína mezi Komtesou a Zámkem stěnou přímo ke kruhu.
data pierwszego wejścia: 24.5.1981
autor: Jan Plzák, A.Morávek
charakter: ściana


wieża: Komtesa, obwód: Království, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

21.7.2012 0:41:59 hodny kuba Normalka.
Nic pro trpaslíky. Se svými 196 cm jsem byl na nástupu nataženej jak struna abych došáhnul vpravo do lišty pod velkou dírou. Dobrý je štandovat v hodinách na nástupu Beovy cesty na Zámek neb je jistič nad Váma.
2.12.2019 20:58:41 Alešák Fajne.
Myslim, ze vyska zas tak velkou roli nehraje. Mam o 20cm mene a tez se naslo reseni. Klicove jsou hned prvni kroky po prepadu, zhoupnuti se do hodin (stand ve stene Zamku) by nebylo ani prijemne, ani nebezpecne.

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Modrá krev VI  (2.6.1984) Komtesa Království (Adršpach) 4 komentarze (31.8.2015)
Fajne. Severní V  (4.8.1968) Komtesa Království (Adršpach) 5 komentarze (9.9.2013)zdjęcia - 1x
Normalka. Severní – Východní varianta IV  (14.11.1968) Komtesa Království (Adršpach) 0 komentarze ()
Fajne. Severrní - varianta VI  (24.5.1981) Komtesa Království (Adršpach) 2 komentarze (2.12.2019)
Normalka. Východní III  (5.7.1969) Komtesa Království (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA

OKOLICA

Audienční — Bratislavská — King-Kong — Klekánice — Kolovrátek — Kurtizána — Loskoták jeskynní — Mraveniště — Mylord — Termit — Turgen — Zámek — Ztracenec

ZDJĘCIA

Severní 11.8.2013 | 1765x
nosicek


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.