CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Bardzo fajne. Řev hypochondra  VIIIc  (Vladimírek — Vstupní rokle — Teplice)

opis: Cestou Údolní stěna k 1. kruhu a od něj vlevo na hranu a rozporem k železu (tvářící se jako borhák). Stěnou (kruh), trhlinou cesty Údolní stěna do římsy a vlevo ke 2. kruhu. Zleva při hraně (2 kruhy) na vrchol.
data pierwszego wejścia:
autor: Karel Šimek, P. Roček, V. Horák
charakter: ściana


wieża: Vladimírek, obwód: Vstupní rokle, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

13.6.2019 15:32:11 pavlis Bardzo fajne.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Něžný barbar VIIIc  () Vladimírek Vstupní rokle (Teplice) 1 komentarz (13.6.2012)
Bardzo fajne. Řev hypochondra VIIIc  () Vladimírek Vstupní rokle (Teplice) 1 komentarz (13.6.2019)
Bardzo fajne. Údolní stěna VIIIa  (0.0.1989) Vladimírek Vstupní rokle (Teplice) 2 komentarze (12.10.2015)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.