CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Psychiatrický prášek VIIIb  (Klečící mnich — Kamenec — Teplice)

opis: U západní hrany doleva ubíhajícím sokolíkem na jeho konec ke kruhu. Vlevo stěnou do spárky, tou na předvrchol a stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 28.7.1984
autor: Petr Král a Aleš Morávek
charakter: szczelina | dülfer


wieża: Klečící mnich, obwód: Kamenec, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

8.6.2011 13:55:45 Staník Fajne.
Pěkné ale asi moc nelezené, tehdy byla spárka nad kruhem špinavá. Ke kruhu několik smyc a zdálo se mi že se dá všude dobře stát. Krux kolem kruhu - přelez z jedné spárky do druhé a popolézt. Název cesty je pravděpodobně inspirován skvělým estrádním číslem jednoho kamaráda při interpretaci písně "Proboha ať mu někdo dá prášek psychiatrickyý..."

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Psychiatrický prášek VIIIb  (28.7.1984) Klečící mnich Kamenec (Teplice) 1 komentarz (8.6.2011)
Normalka. Stará cesta IV  (0.0.1978) Klečící mnich Kamenec (Teplice) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.