CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Pravotočivá VIIa  (Polední kámen — Dolní labyrint — Ostaš)

opis: Od SZ stěnou doprava přes převisy na Z hranu a stěnou šikmo doprava ke kruhu. Traverz po římse doprava na V hranu a cestou Samkova na vrchol.
data pierwszego wejścia: 29.8.1967
autor: V.Hornych, J.Adam, J.Seifert
charakter: ściana


wieża: Polední kámen, obwód: Dolní labyrint, obszar: Ostaš
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

7.9.2009 22:38:52 Hans Fajne.
Když se to vymyslí, tak to není až tak silový. Ale jinak je to nářez. Znám zkazky o pár celkem dobrých lezcích, který to upytlili. Já ač ne dobrý lezec, jsem k tomu jednou neměl daleko. Nebyla síla, ale nakonec jsem to vyřešil přes super nouhend :)

ZDJĘCIA

DROGI

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Dva roky prázdnin VIIIa  (14.9.1982) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 1 komentarz (8.4.2019)
Fajne. Pravotočivá VIIa  (29.8.1967) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 1 komentarz (7.9.2009)
Normalka. Pravotočivá - Roztočená varianta VIIb  (0.0.1998) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentarze ()
Normalka. Půlnoční ámen VIIIa (IXa)  (0.0.2005) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentarze ()
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Roztočená varianta VIIb  (0.0.1998) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 1 komentarz (7.9.2009)
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Samkova VI  (5.7.1944) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 2 komentarze (21.9.2018)
Normalka. Varianta Samkovy VI  (24.8.2003) Polední kámen Dolní labyrint (Ostaš) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.