CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Polická VIIIb  (Chrámová věž — Bariéra — Teplice)

opis: Vlevo od Maňanovy cesty širokou členitou spárou do vhloubění a doleva na římsu. Stěnou přes převis k 1.kruhu a stěnou ke 2. kruhu. Stěnou doprava a spárou, výše komínem na vrchol.
data pierwszego wejścia: 6.7.1971
autor: Ivan Kobr a Zdeněk Matějka a Miroslav Vacek
charakter: ściana


wieża: Chrámová věž, obwód: Bariéra, obszar: Teplice, historická vrcholová knížka: Chrámová věž 1973 — 1995
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

14.7.2011 18:19:15 Alešák Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
vykřičník za prvních deset metrů, třeba jsem přehlídl nějaké jištění, ale je tam nepříjemný krok nad tenoučkýma hodinama ve špatným matroši. Zavlhlé, solivo-lámavé. Pak k 1.Q snadno a zajištěně, mezi kruhy super odlez hezkou chytovatou stěnou a od 2.Q velmi technický boulder do žlábku.
30.11.2012 12:21:38 Staník Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
No k 1. Q si nějak nevybavuji obtíže ani problémy. Zato nad 1 Q. jsem vyměkl - ke 2. Q daleko a ne moc důvěra v kvalitu prvního kruhu. Stěnka - matroš dobrej, smyčky asi nejsou ale hlavně ta dálka a pořád lezení. Pytel.

ZDJĘCIA

DROGI

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Maňanova cesta VIIIc  (13.8.1989) Chrámová věž Bariéra (Teplice) 1 komentarz (14.7.2011)
Fajne. Monstrance VIIIc  (7.10.1984) Chrámová věž Bariéra (Teplice) 1 komentarz (14.7.2011)
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Polická VIIIb  (6.7.1971) Chrámová věž Bariéra (Teplice) 2 komentarze (30.11.2012)
Fajne. Saská VIIIa  (13.9.1961) Chrámová věž Bariéra (Teplice) 2 komentarze (14.7.2011)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.