CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Poldova pětka VIIIc (IXa)  (Kastelán — Kamenec — Teplice)

opis: Nástup východní hranou a doleva k 1. kruhu. (Stavěním) stěnou přes 2. kruh do díry a traverz doleva za hranu. Stěnou a trhlinou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 5.8.1978
autor: Jaroslav Houser a Miloš Nosek
charakter: ściana


wieża: Kastelán, obwód: Kamenec, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

13.7.2012 23:04:23 Alešák Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Pěkný a vydatný stěnový lezení, ale ze dvou míst by se dalo snadno spadnout na zem. Dolez je trochu špinavý a usoluje. IXa spíše za RP, přelez stavění celkem jde.
26.9.2012 7:44:49 Jony Normalka.
V knížce je psané ono stavění, opomenuté v průvodci, u 1. kruhu. Nicméně, pokud bych stavěl u prvního, pak bych rozhodně stavěl i druhého, tam mi to přišlo nejtěžší. Mezi kruhama jde dobrá slabá smyčka.

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Kolednická VI  (19.4.1974) Kastelán Kamenec (Teplice) 2 komentarze (17.10.2014)zdjęcia - 1x
Normalka. Lomová šestka IXb  (8.5.1987) Kastelán Kamenec (Teplice) 0 komentarze ()
Normalka. Poldova pětka VIIIc (IXa)  (5.8.1978) Kastelán Kamenec (Teplice) 2 komentarze (26.9.2012)
Normalka. Přepadová V  (16.7.1974) Kastelán Kamenec (Teplice) 0 komentarze ()
Normalka. Skoblova VI  (1.10.1970) Kastelán Kamenec (Teplice) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.