CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Bardzo fajne. Pohádková VIIIb RP: VIIIc  (Barbucha — Vstupní rokle — Teplice)

opis: Údolní stěnou (4 kruhy) na temeno.
data pierwszego wejścia: 0.0.1989
autor: Karel Šimek a Miroslav Matějka
charakter: ściana


wieża: Barbucha, obwód: Vstupní rokle, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

8.6.2011 14:28:07 Staník Bardzo fajne.
Nádherná linka v údolní stěně naproti Hlásce na zapomenutou věž (kdo by se chtěl škrábat vysoko do svahu, že). Celkem svižné lezení, spíš VIIIc, od mistrů 80-tých let. Pamatuji se, že celkem to šlo ale pod 4. Q mi nevyšel rukoklad, nešlo to vrátit, řešením byla slušná tlama.
26.10.2011 12:43:52 Jony Fajne.
Přišlo mi to přísný, kupa chytů v nepřívětivém sklonu.
18.6.2012 17:43:01 Alešák Bardzo fajne.
Jony to vystihl - kupa chytů v nepřívětivým terénu. Jinak to je parádní lezení a lety jsou bezpečné. Ve vrcholovce píší, že cesta začíná plotnou přes hák. To jsem šel na druhém a není to úplně snadný rajbas, navíc při případné chybě pod hákem by se prvolezec dokutálel až k turistické cestě.

ZDJĘCIA

DROGI

Bardzo fajne. Pohádková VIIIb RP: VIIIc  (0.0.1989) Barbucha Vstupní rokle (Teplice) 3 komentarze (18.6.2012)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.