CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Bardzo fajne. Piánovka VIIb  (Afrodité — Jezerka — Adršpach)

opis: Od SV rozporem nebo stěnou k 1. kruhu. Stěnou podél trhliny ke 2. kruhu (stavěním ze sedačky) a stěnou (3. kruh) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 10.9.1966
autor: Vladislav Arnošt a Aleš Havlíček
charakter: ściana


wieża: Afrodité, obwód: Jezerka, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

23.6.2009 12:21:23 Alešák Bardzo fajne.
Krásná stěnka - železité kyzy, rozpor ani stavění nejsou zapotřebí.
11.9.2013 12:31:52 Šáfa Bardzo fajne.
Čím výš, tím hezčí. Stavění skutečně zbytečné. S sebou tři presa + event. dlouhá šitá smyce pod 3.Q. Více netřeba.
24.8.2015 10:07:15 Hlaďas Bardzo fajne.
Nádherná kyzová stěna, akorát to chce citlivě na kyzy a bejt opatrnej, pád do komína by nebyl košér. Jinak nahoře je origo vrcholovka s hodně zvučnými jmény. Krásné a bezpečné.

ZDJĘCIA

DROGI

Bardzo fajne. Piánovka VIIb  (10.9.1966) Afrodité Jezerka (Adršpach) 3 komentarze (24.8.2015)

MAPA

OKOLICA

Hajduk — Hastrman — Zbojník — Adam a Eva — Čtyři panny — Doskočiště — Nuncius — Padesátá první hvězdička — Pryskyřník — Štěně — Vikýřník — Vintentou

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.