CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Pětková VIIb  (Novoměstská — Město — Adršpach)

opis: V levé části JZ stěny komínem, výše traverz vlevo v římse ke spáře, tou a trhlinou na předvrchol. Libovolně na vrchol.
data pierwszego wejścia: 8.7.1984
autor: Stanislav Lukavský, P. Zeiska
charakter:


wieża: Novoměstská, obwód: Město, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

1.6.2017 20:51:36 lezecc Fajne.
Pětková za VIIb a klidně o něco víc. Z vršku už jen pokračovat cestou Pražský floutek na uplný vrchol.
26.6.2017 11:50:38 Jony
Z předvrcholu se dá zdrhnout kamsi do lesa, nebo nastoupit do Pražskýho floutka nebo zbloudit oklikou do komínů Staré cesty. Popis ve stávajícím průvodci "vpravo stěnou na vrchol" je scestný.

ZDJĘCIA

Pětková 1.6.2017 | 1852x
lezecc

DROGI

Fajne. Pětková VIIb  (8.7.1984) Novoměstská Město (Adršpach) 2 komentarze (26.6.2017)zdjęcia - 1x
Normalka. Stará cesta III  (5.5.1980) Novoměstská Město (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.