CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze. Otcovská IV  (Krápníková — Amfiteátr — Teplice)

opis: Nad schodištěm turistické cesty pravou JZ spárou, komínem a vlevo koutovou spárou na plošinu. Přepadem, stěnou a žlábkem na vrchol.
data pierwszego wejścia: 8.8.1965
autor: Oldřich Gult a Ivo Sedláček, S. Moravec, H. Doležalová
charakter:


wieża: Krápníková, obwód: Amfiteátr, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

10.5.2020 10:05:26 Pivas Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.
Pro ty co to budou chtít někdy zkusit doporučuji štand u žlábku kde sou pěkný hodiny a jistič pak má možnost prvního přidržet ve žlábku v případě že by z něho vypadával.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Alpská růže VIIIc  (12.8.2006) Krápníková Amfiteátr (Teplice) 0 komentarze ()
Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze. Otcovská IV  (8.8.1965) Krápníková Amfiteátr (Teplice) 1 komentarz (10.5.2020)
Normalka. Šest růží VIIIc  (24.9.2006) Krápníková Amfiteátr (Teplice) 0 komentarze ()
Normalka. Údolní VIIa  (16.6.1973) Krápníková Amfiteátr (Teplice) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.