CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Opilecké vády V  (Jukova stěna — Bariéra — Teplice)

opis: Vlevo od cesty Megalománie spárou a stěnou podél ní na balkon. Vlevo spárou na temeno.
data pierwszego wejścia: 8.6.1996
autor: Lubomír Paseka, M. Havlíček, P. Jansa, B. Schejbal
charakter:


wieża: Jukova stěna, obwód: Bariéra, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

30.8.2015 22:00:20 Mike Fajne.
Pěkná žába, občas pěst. Nohama se dá i dobře odšlapávat. Nahoře trochu odvážnější překrok do levé spáry, kde jde kousek výše tutový uzel. Potom se dá jít asi přímo na vrchol, ale já si to traverznul ještě dva metry doleva a po zaklíněných kamenech na vrchol. Klasa sedí a vhodné pro učení spárové techniky.

ZDJĘCIA

Opilecké vády 31.8.2015 | 1487x
Mike

DROGI

Normalka. Megalománie VIIIc  (3.8.1985) Jukova stěna Bariéra (Teplice) 0 komentarze ()
Fajne. Opilecké vády V  (8.6.1996) Jukova stěna Bariéra (Teplice) 1 komentarz (30.8.2015)zdjęcia - 1x


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.