CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Olizování nemluvňat VI  (Pedofil — Vstupní obvod — Adršpach)

opis: Vpravo od severní hrany rozporem, stěnou (kruh) a po hraně na vrchol.
data pierwszego wejścia: 9.10.1997
autor: Zdeněk Zilvar, J.Hlinák
charakter: ściana | rajbas


wieża: Pedofil, obwód: Vstupní obvod, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

11.6.2009 18:49:55 Tatuš Normalka.
Zajímavá šestka. No mám tam pytel asi metr pod vrškem s kruhem u kolen :D. Hodně zamešené, vlhké a solivé. Ten název je ale bombový.
14.6.2010 12:40:13 Hans Normalka.
Doporučuju trénovat na výstup kopulační pohyby ve flísce a manšestrákách :D:D:D
15.6.2010 22:08:07 Alešák Normalka.
Kopulační pohyby můžete trénovat i bez flísky a manšestráků, akorát si je pak vemte na výstup. Už přepad z rozporu je nutno poladit, nad kruhem většina naskočí na hranu a tradá plazením k vrcholu. Kluci to teď lezli normálně nohama jako rajbas, ale komu by se chtělo házet dvoumetrovou tlamu na dvouapůlmetrové věži?
5.7.2010 14:57:03 Párty Fajne.
kopulační pohyby netřeba, jde to vylezt jako rajbas, obejmout staci rukama, nakopnout nohu a pak doufat ze uplne neujede nez se kopne druha na jiz mene prikrou cast. dlouhe rukavy a nohavice presto doporucenihodne, neb pri kluzu nohy se clovek krasne medvedovite sklouzne na vychozi stup a muze zkouset do aleluja.
7.7.2010 10:03:33 race@seznam.cz Normalka.
Prepad jsem nedal a musel jsem k prvnimu "stenou" pak uz to slo dobre
6.6.2011 10:03:20 cervo Fajne.
nástup celkom poctivý,prehupsnúť sa z prepadu do steny...vrch paráda liezol som to na trtkačku a šlo to (trochu zelené) ale fakt veľmi zaujímavé

ZDJĘCIA

Olizování nemluvňat 18.7.2010 | 2511x
Hans

Olizování nemluvňat 15.6.2010 | 2899x
Alešák

Olizování nemluvňat 5.8.2009 | 2630x
Šáfa

DROGI

Normalka. Olizování nemluvňat VI  (9.10.1997) Pedofil Vstupní obvod (Adršpach) 6 komentarze (6.6.2011)zdjęcia - 3x

MAPA

OKOLICA

Lesní zátiší — Převozník — Strážce — Valoun — Varle — Velbloud — Vrátný

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.