CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Bardzo fajne. Od soumraku do úsvitu VIIa  (Prostředník — Za pískovnou — Adršpach)

opis: Na JZ straně stěnou (kruh) doleva a západní hranou (2.kruh) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 9.8.2002
autor: Tomáš Kyncl, J. Boubal
charakter: ściana


wieża: Prostředník, obwód: Za pískovnou, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

5.8.2013 10:16:39 Šáfa Fajne.
Druhou hvězdu by si to i zasloužilo, ale mám takový dojem, že je ta vrchní krusta trochu odfouklá a nějaký silák by to mohl v těch chytech urvat. Závěrečný výšvih výborně zajistí dvě bambule do protitahu a když už člověk drží výlezovou hranu, je tam na přicvaknutí slaňák. Bezpečná cesta a na VIIa hodně schůdná. Všechen popis (jméno, autoři, ...) převzato od J.Brutschera, kniha nacucaná jako houba. Vzal jsem ji domu a zkusím ji usušit. Potom případně opravím.
15.8.2013 11:43:56 Šáfa
Knížka vyschla, ale voda z toho vycucla veškerý inkoust. Jako kdyby do ní nikdy nikdo nepsal. Autora odhaduju na T. Kyncla (někdo toho jména cesty dělá). Do nové knížky zapíšu prostě "Západní cesta".
25.7.2016 22:44:01 Staník Fajne.
Spodek trochu horší matroš, (nic hroznýho) pak fajn. Bambule do protitahu se hodí (nebo zavolat Etmu) protože závěrečný výšvih je trochu nejistý krok. Kniha byla furt mokrá. Žonglování s názvem "Od soumraku do úsvitu / Západní" jsem nepochopil. V knížce to druhé škrtnuto a nadepsán první název. Dalo by se také na rozlez.
17.8.2016 13:56:02 aleš69 Bardzo fajne.
11.11.2016 22:35:08 j.boukal@seznam.cz Bardzo fajne.
Autoři Tomáš Kyncl a Jiří Boukal - Název je od soumraku do úsvitu za VIIa, na protokolech se pracuje a budou odevzdány do konce roku...

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Jihovýchodní hrana IV  (18.7.1975) Prostředník Za pískovnou (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Lehčí varianta VI  (0.0.0000) Prostředník Za pískovnou (Adršpach) 2 komentarze (27.8.2015)
Bardzo fajne. Od soumraku do úsvitu VIIa  (9.8.2002) Prostředník Za pískovnou (Adršpach) 5 komentarze (11.11.2016)
Normalka. Vaškova V  (22.5.1982) Prostředník Za pískovnou (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA

OKOLICA

Apollo — Balú — Béda — Belzebub — Brouček — Ďáblova kazatelna — Dvojhlavá — Geminy — Chrastítko — Ikaros — Kejklíř — Kniha — Májovka — Maugli — Mons Olympus — Morana — Mrázek — Páže — Skála Beáty — Smaik — Svobodník — Šerchán — Tyroláci

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.