CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Nová cesta VI  (Deštivá — Kamenec — Teplice)

opis: Od západní hrany JZ stěnou doprava (kruh) a koutovou spárou na polici. Stavěním, spárou na její konec, traverz stěnou doleva a západní hranou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 30.8.1962
autor: Karlheinz Güntner, V. Malínská, H. Seidel
charakter: ściana | ręczna rysa


wieża: Deštivá, obwód: Kamenec, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

8.10.2012 9:13:27 Jony Normalka.
Domnívám se, že cestu lezli jinak než je v popisu, stavění z police, pokud bych potřeboval stavět, budiž, ale pak bych rozhodně potřeboval stavět dole z 2. balkónku do římsy pod kruhem. Pasáž ke kruhu je dle mě výrazně těžší (a nejištěná) než nahoře ulovení žáby. Každopádně počítat do šesti nestačí.
12.10.2012 8:11:46 Hans Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.
Cesta je nazelenalá, od roku 84 ma cca 4 přelezy a do šestky má hodně daleko. Pod kruhem se musí protlačit chyty až skoro k rukám a není to nic příjemnýho. Je to už dost vysoko a jištění žádný. Lezl jsem to na druhým a jsem za to rád! Jinak vršek jsem nelezl, protože jsme pokračovali doprava, ale i tak si za vykřičníkem stojím.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Čihalka VIIb  (10.8.1996) Deštivá Kamenec (Teplice) 2 komentarze (12.10.2012)
Normalka. Možná zítra IXb (IXc)  (1.8.1983) Deštivá Kamenec (Teplice) 1 komentarz (20.7.2017)
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Nová cesta VI  (30.8.1962) Deštivá Kamenec (Teplice) 2 komentarze (12.10.2012)
Normalka. Stará cesta IV  (1.7.1951) Deštivá Kamenec (Teplice) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.