CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Návrat ke kořenům Xa  (Chobotnice — Vstupní rokle — Teplice)

opis: Středem jihozápadní stěny (1. kruh) do vhloubení ke 2. kruhu. Sokolíkem (3. kruh) a stěnou ke 4. kruhu. Vpravo sokolíkem (5. kruh) a koutkem k 6. kruhu. Pod ním traverz stěnou vlevo ke hraně, sokolíkem a stěnou k 7. a 8. kruhu. Stěnou doleva za hranu, tři metry vzhůru a zpětný traverz vpravo do převisu k 9. kruhu. Stěnou podél hrany na vrchol.
data pierwszego wejścia: 20.6.1999
autor: Milan Sýkora a Jiří Malík
charakter:


wieża: Chobotnice, obwód: Vstupní rokle, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

28.8.2015 9:04:19 Mira Kostis Fajne.
Za mě teda hvězda, né li dvě. Super linka

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Genius loci VIIc  () Chobotnice Vstupní rokle (Teplice) 1 komentarz (23.8.2014)zdjęcia - 2x
Fajne. Markéta, la femme fatale VIIb  () Chobotnice Vstupní rokle (Teplice) 2 komentarze (9.9.2018)zdjęcia - 3x
Fajne. Návrat ke kořenům Xa  (20.6.1999) Chobotnice Vstupní rokle (Teplice) 1 komentarz (28.8.2015)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.