CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Maňanova cesta VIIIc  (Chrámová věž — Bariéra — Teplice)

opis: Nástup je pod JZ stěnou v Chrámové chodbě. Spárou a stěnou (1. kruh) na velkou polici. Stěnou (4 kruhy) a komínem na vrchol.
data pierwszego wejścia: 13.8.1989
autor: Tomáš Čada, P. Skalka, M. Nosek
charakter: ściana


wieża: Chrámová věž, obwód: Bariéra, obszar: Teplice, historická vrcholová knížka: Chrámová věž 1973 — 1995
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

14.7.2011 18:14:32 Alešák Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
JZ stěnou vedou 3 cesty, tato je ta pravá. Vykřičník ke kruhu, jsou tam 2 šílený natahováky, ten druhý z nich je za tenoučké hodinky, které bohužel slouží k jištění. Od 1.Q bezpečné a od 2.Q kontinuální natejkárna až do začátku komína. Krásné lezení.

ZDJĘCIA

DROGI

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Maňanova cesta VIIIc  (13.8.1989) Chrámová věž Bariéra (Teplice) 1 komentarz (14.7.2011)
Fajne. Monstrance VIIIc  (7.10.1984) Chrámová věž Bariéra (Teplice) 1 komentarz (14.7.2011)
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Polická VIIIb  (6.7.1971) Chrámová věž Bariéra (Teplice) 2 komentarze (30.11.2012)
Fajne. Saská VIIIa  (13.9.1961) Chrámová věž Bariéra (Teplice) 2 komentarze (14.7.2011)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.