CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze. Lunapark VIIb  (Loď — Bariéra — Teplice)

opis: Vpravo od severní hrany spárou na její konec a doprava stěnou na západní hranu k 1. kruhu. Po hraně ke 2. kruhu a vpravo stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 11.10.1991
autor: Stanislav Lukavský a Ivan Kobr
charakter:


wieża: Loď, obwód: Bariéra, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

13.10.2014 9:52:19 Šáfa Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.
To, co odspodu vypadá jako pěkná žába, je širší než pěst, nezajištěné a v solivolámavém pískovci. Alešáka to asi naláká ;-)

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Jihozápadní komín III  (0.0.0000) Loď Bariéra (Teplice) 0 komentarze ()
Normalka. Kolo štěstí VIIIa  (11.10.1991) Loď Bariéra (Teplice) 0 komentarze ()
Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze. Lunapark VIIb  (11.10.1991) Loď Bariéra (Teplice) 1 komentarz (13.10.2014)
Normalka. Náhorní spárka IV  (0.0.0000) Loď Bariéra (Teplice) 0 komentarze ()
Normalka. Severovýchodní komín III  (0.0.0000) Loď Bariéra (Teplice) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.