CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Krátká VI (VIIc)  (Gondola — Milenecká hora — Adršpach)

opis: Z náhorní strany komínem na blok, (stavěním) a stěnou na balkon. Stavěním na horní balkon (slaňovací kruh) a vlevo stěnou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 25.5.1964
autor: Milan Rusý, J. Poul, A. Srb
charakter: rajbas


wieża: Gondola, obwód: Milenecká hora, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

26.5.2009 7:49:19 Jony Normalka.
Dobrý cvičení na volný stavění, tady je celkem "pohodový".
27.5.2009 17:42:29 Hans Normalka.
Uživatel cestu pouze hodnotil, nekomentoval.
23.7.2010 13:23:04 Alešák Normalka.
Mně se to docela líbilo, taková sranda cesta, kde se skoro víc staví než leze. 1. stavění jde čistě (VIIc) se smycí vpravo kolem borovice.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Benátská VIIb (VIIc)  (22.9.1972) Gondola Milenecká hora (Adršpach) 6 komentarze (4.2.2016)
Normalka. Benátská - Deja-vu VIIc  (25.5.2009) Gondola Milenecká hora (Adršpach) 2 komentarze (23.7.2010)
Normalka. Krátká VI (VIIc)  (25.5.1964) Gondola Milenecká hora (Adršpach) 3 komentarze (23.7.2010)

MAPA

OKOLICA

Alpská — Amok — Amor — Amorův šíp — Caparti — Eros — Hrad — Hranolek — Krávoš — Křen — Miláček — Pometlo — Sfingička — Zamazaná — Domovník — Morgan — Pusinka — Zefír

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.