CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Královská VIIc  (Skalní koruna — Bariéra — Teplice)

opis: Ze skalního bloku v Korunní chodbě rozporem na předskalí pod JV stěnou věže. Z nejvyššího kvádru traverz stěnou doleva na jižní hranu k 1. kruhu. Traverz v římsách doleva ke 2. kruhu. Žlabem, stěnou a komínkem na vrchol.
data pierwszego wejścia: 23.6.1961
autor: Herbert Richter, F. Küttner
charakter: ściana | komin


wieża: Skalní koruna, obwód: Bariéra, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

30.9.2009 15:52:30 Hans Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Nástup na předskalí nic moc. Rozpor často mokrým komínem. Traverz v římsách je třeba vymyslet a pokud si dobře pamatuju, tak žlab už moc zajistit nelze. A je to dálka nahoru..... Jinak další z pěkných linií od Herba.
8.11.2012 12:18:45 Pavlína Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Na předskalí jsme měly tu čest se dostat na druhém Kollerovým Koncem prázdnin. Pak už nám byl horní konec lana odebrán. V traverzu jde založit pár smyček. Následující žlábek se postupně otvírá (čímž se naopak zadek prvolezkyně stahuje), končí výlezem přes převislou stěnku vlevo. Pod tímto místem jde buď obhodit hrot nebo zde jdou údajně založit protisměrné smyce, ale jako stoprocentní jištění mi to nepřipadalo. Originál (odspoda) si už asi nevylezu, jednou stačilo, i když zážitek byl velký a ve vzpomínkách převážilo to pozitivní.

ZDJĘCIA

Královská 8.3.2013 | 2013x
Pavlína

DROGI

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Královská VIIc  (23.6.1961) Skalní koruna Bariéra (Teplice) 2 komentarze (8.11.2012)zdjęcia - 1x
Normalka. Lubošův odkaz IXa  (30.7.2002) Skalní koruna Bariéra (Teplice) 0 komentarze ()
Normalka. Monarchie Xa  (8.8.1998) Skalní koruna Bariéra (Teplice) 0 komentarze ()
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Pod slaněním IXb (IXc)  (0.0.0000) Skalní koruna Bariéra (Teplice) 1 komentarz (7.9.2015)
Fajne. Polovina prázdnin IXa  (31.7.1984) Skalní koruna Bariéra (Teplice) 1 komentarz (26.9.2012)
Bardzo fajne. Stará cesta VIIc  (7.6.1927) Skalní koruna Bariéra (Teplice) 6 komentarze (7.8.2017)zdjęcia - 4x
Bardzo fajne. Údolní hrana VIIIc  (4.9.1979) Skalní koruna Bariéra (Teplice) 2 komentarze (2.10.2016)zdjęcia - 1x
Normalka. Viktorova pamětní VIIa  (2.7.1967) Skalní koruna Bariéra (Teplice) 0 komentarze ()
Normalka. Vykladač snů IXb  (23.8.1987) Skalní koruna Bariéra (Teplice) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.