CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Klasická VIIa  (Himálajská vyhlídka — Himálaj — Adršpach)

opis: Údolní (SV) stěnou vlevo do spáry (1. kruh) a přes převis ke 2. kruhu. Stěnou vpravo ke 3. kruhu. Žlabem vpravo nebo stěnou přímo na temeno.
data pierwszego wejścia: 8.8.1998
autor: Jan Adamec jun. a Miroslav Josefi a Jan Adamec
charakter:


wieża: Himálajská vyhlídka, obwód: Himálaj, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

28.1.2016 21:27:06 Martin Bardzo fajne.
Sice se nejedná ocestu na věž, ale na masiv, přesto pro mě jedna z nejhezčích cest ve Dvorské rokli - kousek spáry, stěny a pár rajbasových kroků - odhadem 30 m krásného lezení s dobrým jištěním.
2.11.2016 12:17:45 Staník Fajne.
Kromě začátku v trochu horším matroši celkem fajn lezeí. Spára je o něco lehčí než vypadá, občas chyt, dvoje hodiny a bambule v římse. Ovšem musí být suchá. Krut je převis kolem 2. Q. Závěrečná stěnka je fakt exponovaná lahůdka, 2× hodiny a smyčka. Obtížnost bych viděl spíš na VIIc.
20.8.2018 9:00:13 Belmondo Fajne.
Pěkný lezení v týhle cestě. Nástup je teda v horším a zdál se nám těžší než VIIa. Od 1.Q až nahoru pak krásný lezení, ale bohužel je to dost zajetelený. Pro ten případ jsme si vzali kartáček, hodil se. Od 1.Q ke 2.Q jsem motal 4x hodiny. Dle vrcholovky se to moc neleze a píšou tam, že od 3.Q přímo n.v. je to varianta za VIIIa.

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Klasická VIIa  (8.8.1998) Himálajská vyhlídka Himálaj (Adršpach) 3 komentarze (20.8.2018)

MAPA

OKOLICA

Irvineho věž — Malloryho věže

ZDJĘCIA

piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.