CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze. Kamikadze VIIIb  (Hladová — Jezerka — Adršpach)

opis: Spárou Cesty do kopce k lávce a po ní doprava k 1. kruhu. Vpravou stěnou ke spáře a tou ke 2. kruhu. Stěnou šikmo doprava na balkon, seskokem na předvrchol a Severní cestou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 7.8.1982
autor: Tomáš Čada, J. Walzel
charakter: ściana | ręczna rysa | dülfer


wieża: Hladová, obwód: Jezerka, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

14.2.2010 11:26:34 Hans Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.
Obří přílep, který duní. Před traverzem k 1. kruhu lze doporučit založit smyčku do spáry o kus výš. Travers ke kruhu je špinavý. Pak ještě hustý odlez od kruhu. Následuje sokolíkovo spárový lezení za obrovský přílep ke druhýmu kruhu. Čadis za mlada :) uměl i morálový věci, když chtěl. Myslím, že jsme tehdá měli druhý přelez.
14.2.2010 12:14:34 Jony Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.
Byl jsem opravdu rád, že jsem se nakonec rozhodl vrátit se z pod 1. kruhu do spáry a dát dobrou smyčku. Sice mi to nepřipadalo tak zapeklitý (zprvu!), ale nakonec to byla dobrá volba, je to pokrytý takovým filmem od stékání vody a lišeje, který jde těžko dobře očistit (možná s kartáčem by to šlo líp). To žebro, přílep, bylo pro mě dost psycho. Jsou místa kde se vidí skrz, je slabé, lupe, žába místy dovede přílep snadno trochu víc odchlípnout ... dýchal jsem tam raději potichu. První přelez měl tuším v 84 Iwoš Wondráček, už ale nevím s kým. Pro mě jedna z těch cest, který stačí provokovat jenom jednou.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Cesta do kopce VIIc  (14.9.1975) Hladová Jezerka (Adršpach) 0 komentarze ()
Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze. Kamikadze VIIIb  (7.8.1982) Hladová Jezerka (Adršpach) 2 komentarze (14.2.2010)
Normalka. Severní V  (27.6.1962) Hladová Jezerka (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Střemhlavé prkno VIIIa  (14.10.1979) Hladová Jezerka (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Zelená spára V  (20.9.1975) Hladová Jezerka (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA

OKOLICA

Arnika — Čekanka — Héraklés — Květák — Mařena — Prha chlumní

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.