CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Jihovýchodní stěna V  (Chobotnice — Skalní ostrov — Teplice)

opis: JV stěnou (kruh) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 6.7.1972
autor: Miloš Pražák a Josef Habr
charakter:


wieża: Chobotnice, obwód: Skalní ostrov, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

21.7.2017 17:13:11 Pajzl Fajne.
Pěkná kratší cesta, delší lidi cvaknou kruh v klidu, kratší musí udělat trochu těžší krok. Ve vrcholovce je napsáno, že se leze s pomocí kruhu, ale moc nevím proč, jen klasi bych možná viděl na šestku - nejtěžší je oblez kruhu a jeden krok nad ním.

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Jihovýchodní stěna V  (6.7.1972) Chobotnice Skalní ostrov (Teplice) 1 komentarz (21.7.2017)
Normalka. Specialita VIIa  (25.9.1993) Chobotnice Skalní ostrov (Teplice) 1 komentarz (31.7.2017)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.