CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Fernet stock VIIc  (Fundament — Jezerka — Adršpach)

opis: Uprostřed SZ stěny spárou na její konec, traverz stěnou vpravo do spáry a tou na temeno.
data pierwszego wejścia: 10.5.1986
autor: Stanislav Lukavský, J.Rymeš
charakter: ręczna rysa


wieża: Fundament, obwód: Jezerka, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

30.5.2009 16:53:04 Hans Normalka.
Uživatel cestu pouze hodnotil, nekomentoval.
9.12.2009 7:44:57 Iwoš Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.
Nevím jestli jsem nebyl zrovna v kondici, ale docela jsem tam bojoval. Smyčky nic moc a hodně práce. Dole excelentní žábovka, ale za ten vršek to asi nestojí.
22.9.2013 12:36:38 Alešák Bardzo fajne.
Ivoši, asi jsi nebyl v kondici. Když se vychytají suché podmínky, tak je to paráda. Nejprve dlouhá perfektní žába a jakmile se začne rozšiřovat, jdou dobré smyčky. Zajistit to lze i výše, ale člověk se musí dobře dívat. Celá stěna Fundamentu mívá takový zelenavý nádech, budící pocit vlhkosti, i když ve skutečnosti může být spára suchá. I podle slov Cikána to je jedna z těch cest, která se povedla.
22.9.2013 14:36:40 lezecc Fajne.
Je zvláštní jak rozdílné názory na cestu? Od průměru přes vykřičník až po dvě hvězdy jasné. Mě osobně cesta sedla a byl jsem z ní nadšený ale mý spolubojovníci z useku který přišel nad jeskyňkou v druhé polovině moc nadšení nebyli.
22.9.2013 15:48:06 Alešák
Občas se stane, že mají lidé poměrně odlišné názory na stejnou cestu, jsem si toho vědom. Ale z mého pohledu: průměrná ta cesta rozhodně není, je krásná. A zajistit lze dobře. Takže pokud se nepoleze zavlhka či nebudou přehlédnuta hnízda na smyčky, bez kterých by to bylo o zdraví, hodnotím tak, jak hodnotím.

ZDJĘCIA

Fernet stock 15.1.2014 | 2211x
lezecc

Fernet stock 21.9.2013 | 2318x
lezecc

DROGI

Normalka. Fernet citrus VIIc  (17.9.2003) Fundament Jezerka (Adršpach) 1 komentarz (15.7.2009)
Normalka. Fernet stock VIIc  (10.5.1986) Fundament Jezerka (Adršpach) 5 komentarze (22.9.2013)zdjęcia - 2x

MAPA

OKOLICA

Čučka — Drobeček — Hraboš — Kladrubská — Kyklop — Pavoučí — Pegas — Protopapatakis — Pyramida — Rak — Sedlová — Skleněná koule — Šavle — Šavlička — Škorpion — Titan — Turek

ZDJĘCIA

piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.