CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Donkichotská VI (VIIc)  (Rosinanta — Panoptikum — Adršpach)

opis: Z nejvyššího místa soutěsky na SV straně věže stěnou šikmo doleva do komína Staré cesty na Studenta a jím ke kruhu. Komínem do jeho rozšíření, z rozporu (stavěním) a stěnou (kruh) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 10.10.1965
autor: Milan Rusý, M. Fenik, V. Pelikán, J. Čáp
charakter: rajbas | komin


wieża: Rosinanta, obwód: Panoptikum, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

9.7.2009 13:47:31 Hans Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Nejtěžší je při čistým přelezu se odlepit z rozporu do stěny. Neni asi úplně od věci si ovázat borovičku na Studentovi.
18.8.2015 20:22:03 Lenin Fajne.
V průvodci je malá nepřesnost oproti vrcholové knize, "z rozporu sasky postavíme a stěnou pomocí kruhu na vrchol". Přelézt volně stavění je nepříjemné, borovička to jistí. Nicméně odlez od kruhu bez jeho pomoci nám přišel dosti těžký. Asi to bylo tím, že tam nejde koleno :)

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Donkichotská VI (VIIc)  (10.10.1965) Rosinanta Panoptikum (Adršpach) 2 komentarze (18.8.2015)

MAPA

OKOLICA

Babinský — Brejlovec — Figura — Francouzské jehly — Hronovské věže — Koberce — Lotrando — Manekýn — Medusy — Rozhledna — Satelit — Student — Teoretik — Ťuhýk — Vejce — Věž Jeana Franka — Zamilovaná stěna

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.