CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Den blbec VIIc  (Sváteční — Slavenské skály — Broumovské stěny)

opis: Cestou "Boulder" na Labuť do sedla. Komínem mezi hranami Labutě a Sváteční k 1.kruhu. po hraně do římsy a stěnou podél hrany 2.kruh na vrchol.
data pierwszego wejścia: 8.6.2006
autor: Jiří Šrůtek a Štěpán Omámik
charakter: rajbas | komin


wieża: Sváteční, obwód: Slavenské skály, obszar: Broumovské stěny
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

29.9.2015 9:31:20 Hlaďas Fajne.
Dle vrcholovky to má 4 přelezy z toho 2 přelezy byly u 2.Q udělány stavěním. Cesta je fakt kotel a z VIIc to nemá nic společného.
19.4.2017 14:45:26 kopcolezec Bardzo fajne.
Pro horní partie je dobré se pořádně rozdřepovat a pak stavět netřeba :)
22.5.2020 21:31:45 Martin Fajne.
Volně mě to u druhého kruhu nepustilo, takže jsme postavili. Celkově se věž moc neleze.

ZDJĘCIA

DROGI

Fajne. Den blbec VIIc  (8.6.2006) Sváteční Slavenské skály (Broumovské stěny) 3 komentarze (22.5.2020)


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.