CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Čihalka VIIb  (Deštivá — Kamenec — Teplice)

opis: Novou cestou na polici. Stěnou doprava za hranu ke kruhu a podél jižní hrany na vrchol.
data pierwszego wejścia: 10.8.1996
autor: Aleš Skalák, E. Skaláková
charakter: ściana | ręczna rysa


wieża: Deštivá, obwód: Kamenec, obszar: Teplice
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

8.10.2012 9:16:51 Jony Normalka.
U této cesty je v průvodci nesrovnalost, leze se Novou cestou až na polici (jde zřídit dobrý štand) a pak se jde teprve na hranu.
12.10.2012 8:14:17 Hans Normalka.
Průměrná cesta, která si ale stejně jako "Nová cesta" podle mýho zaslouží vykřičník a to kvůli tomu šestkovýmu lezení, než človek odbočí ze "šestky". Traverz za hranu ke kruhu taky není úplně příjemný. Pak už to jakžtakž jde.....

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Čihalka VIIb  (10.8.1996) Deštivá Kamenec (Teplice) 2 komentarze (12.10.2012)
Normalka. Možná zítra IXb (IXc)  (1.8.1983) Deštivá Kamenec (Teplice) 1 komentarz (20.7.2017)
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Nová cesta VI  (30.8.1962) Deštivá Kamenec (Teplice) 2 komentarze (12.10.2012)
Normalka. Stará cesta IV  (1.7.1951) Deštivá Kamenec (Teplice) 0 komentarze ()


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.