CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Cesta Tomáše Bati VIIc (VIIIa)  (Migdalka — Království — Adršpach)

opis: Z náhorní strany (stavěním) a sokolíkem k 1. kruhu. Traverz stěnou doprava na plošinku, rozporem o Dagovy uši ke 2. kruhu (stavěním ze sedačky) a stěnou přes převis ke 3. kruhu. Po hraně na vrchol.
data pierwszego wejścia: 15.7.1966
autor: Jaroslav Poul, Z. Malínský, P. Bezruč, I. Vojtek
charakter: ściana | ręczna rysa | dülfer


wieża: Migdalka, obwód: Království, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

23.1.2010 11:15:23 lezecc Normalka.
Už je to nějaká doba co jsem cestu lezl ale na žádný rozpor o vedlejší věž si nepamatuju?Lezli jsme to od začátku podél trhliny až na její konec a pak stěnou na vrchol.Každopádně tenkrát jsem měl chvilkama nepříjemný pocity a od tý doby jsem neměl myšlenky na její opakování.
23.1.2010 11:40:42 Jony Fajne.
Originál odbočuje na začátku trhliny doprava, v té řekněme římse, do rozporu. Doporučuju i originál, pže ten rozpor mezi hranami je vzdušný, ale přitom celkem přívětivý narozdíl například od Šavle u Kyklopa v Jezerce.

ZDJĘCIA

Cesta Tomáše Bati 23.1.2010 | 2715x
lezecc

DROGI

Fajne. Cesta Tomáše Bati VIIc (VIIIa)  (15.7.1966) Migdalka Království (Adršpach) 2 komentarze (23.1.2010)zdjęcia - 1x
Fajne. Jazzová variace VIIIa  (0.0.2007) Migdalka Království (Adršpach) 1 komentarz (23.1.2010)
Normalka. Reggae variation VIIIa  () Migdalka Království (Adršpach) 2 komentarze (17.7.2015)

MAPA

OKOLICA

Dagovy uši — Gejši — Chachoňka — Krecbachov — Krysař — Lotrando — Misantrop — Věž Lucie Rakoncajové

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.