CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Normalka. Cesta DKH VI  (Čhangabang — Himálaj — Adršpach)

opis: Mezi Čhangabangem a Čhogolisou rozporem a komínem asi sedm metrů. Traverz stěnou doleva (kruh) do spáry a tou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 21.10.1984
autor: Martin Havlík, F. Jaroš
charakter:


wieża: Čhangabang, obwód: Himálaj, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

3.8.2019 13:48:55 Příba Normalka.
Je to takový, jak se to jeví ze země. Nejtěžší je traverz do spáry, která se pak výše rozšíří v úzký soukací komínek. Nově se ve vrcholovce můžete dočíst jaké slovní spojení se ukrývá pod zkratkou DKH.
5.8.2019 12:18:46 Pavlína Normalka.
Úkrok do spáry určitě těžší než udávaná klasifikace (pár dnů na to jsme dělali dost podobné kroky v jednom VIIIa na Ostaši), ale je to u kruhu. Pěkná linka, když už je člověk poblíž.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Cesta DKH VI  (21.10.1984) Čhangabang Himálaj (Adršpach) 2 komentarze (5.8.2019)
 Náhradní III  (28.10.2006) Čhangabang Himálaj (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA

OKOLICA

Čhogolisa — Pimpršluk — Pimpršlukova stěna — Pacholek

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.